KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı ERKAR MAKİNE ELEKTRİK SAN.VE TİC.´ya (Bu metinde "ERKAR MAKİNE ELEKTRİK SAN.VE TİC." olarak kullanılacaktır) aittir.

ERKAR MAKİNE ELEKTRİK SAN.VE TİC. internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, ERKAR MAKİNE ELEKTRİK SAN.VE TİC. ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı ERKAR MAKİNE ELEKTRİK SAN.VE TİC. internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini erkarmakine.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. erkarmakine.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

ERKAR MAKİNE ELEKTRİK SAN.VE TİC. internet sitesini ziyaret eden ve ERKAR MAKİNE ELEKTRİK SAN.VE TİC. sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2018 - ERKAR MAKİNE ELEKTRİK SAN.VE TİC.. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi